اطلاعیه فروشگاه

مجموعه لایه های جدید GIS در مقیاس 25000برای اکثر استان های کشور: کلیه لایه ها و شیپ فایل های GIS در دقیقترین مقیاس موجود در کشور (1:25000) برای اکثر مناطق ایران به صورت مجموعه هایی از لایه های پلی گونی و لاینی و نقطه ای موجود می باشد به منظور اطلاع از لایه ها و تهیه ان با راه های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید. در صورت بروز هر گونه مشکل یا داشتن سؤال در مورد داده های مورد نیاز شما می توانید با ما در ارتباط باشید: Email: Environgroups@gmail.com

صاحب امتیاز و مدیر فروشگاه: شهاب الدین تقی پورجاوی

"فایل سل" به گزارش هایی که از سوی افراد مبنی برنقض حقوق مالکیت معنوی یا دسترسی غیرمجاز به داده های رایانه ای به کارگزار تعیین شده‌ی حقوق مالکیت معنوی ارائه می‌شود، به سرعت رسیدگی می‌کند.
اگر صاحب حقوق مالکیت معنوی هستید یا برای حقوق مالکیت معنوی وکالت دارید، لطفا موارد نقض حقوق مالکیت معنوی را که از طریق وب سایت صورت می‌گیرند به کارگزار تعیین شده حقوق مالکیت معنوی "فایل سل" گزارش دهید.

درباره ما

 هدف اصلی فروشگاه Environ تهیه کلیه نقشه های GIS و شیپ فایل های مختلف برای طرح های تحقیقاتی در شهرها و استان های کشور می باشد. همچنین کلیه خدمات ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی را با کیفیت بسیار خوب انجام خواهد داد.

خدمات GIS شامل تهیه:

نقشه های GIS کاربری اراضی شهری و استانی

نقشه های GIS زمین شناسی

نقشه های GIS خاک شناسی

نقشه های GIS پوشش گیاهی

نقشه های GIS خدمات شهری

نقشه های GIS ژئومورفولوژی

نقشه های GIS طرح های توسعه شهری

نقشه های GIS و ....

همچنین گروه Environ خدمات ترجمه را با کیفیت بسیار خوب در زمینه های جغرافیا، محیط زیست و کشاورزی و طراحی منظر و ... انجام خواهد داد.

در صورتی که لایه اطلاعاتی مورد نظر شما در فروشگاه موجود نبود می تواند از قسمت "تماس با ما" اطلاعات مورد نظرتان را از ما بخواهید.